REMNANT 2’DE HANDLER KLASı BIRLIKTE SEMPATIK BIR SıRAT ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Sırat Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Sırat Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına boşluk atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında temaşa severlerle buluşacak. Bunun yürekin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nezdinde küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir çalgı eşliğinde mandepsi süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir temsil deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda ne bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi bâtınin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında desise severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek Siteye Git bir künde olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında hep omuz omuza göreceğiz.

Report this page